/Files/images/IMG-3f834cfd22fc4f7703ebd01caadce11c-V.jpgДень захисту дітей Здоров’я є найбільшою цінністю людини. Кожна дитина має бути здоровою та щасливою,від цього залежить комфортність її життя.Якщо дитина має міцне здоров’я,повноцінний фізичний розвиток ,багатомірний руховий досвід,то це слугує твердим підґрунттям її подальшого розвитку,основою володіння загальнолюдськими цінностями,формування її розумового,творчого потенціалу та власного особистісного становлення. Відповідно до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про фізичну культуру» фізичне виховання підростаючого покоління є одним із найважливіших напрямів сучасної дошкільної освіти. Воно спрямовується на збереження і зміцнення здоров'я дошкільників, своєчасне формування у них життєво важливих рухових умінь і навичок, розвиток фізичних якостей, забезпечення належного рівня фізичної підготовленості й фізичної культури взагалі, ознайомлення із будовою і основними функціями свого тіла, виховання стійкого інтересу до рухової активності, вироблення звички до здорового способу життя.

Основою системи фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному закладі є руховий режим як сукупність різних засобів та організаційних форм роботи з дітьми,які раціонально поєднуються і послідовно використовуються залежно від віку дітей,місця в режимі дня,сезону.

Діяльність нашого дошкільного навчального закладу спрямована на збереження, зміцнення й відновлення фізичного, психічного і духовного здоров'я дітей, забезпечення їхнього своєчасного та повноцінного, гармонійного фізичного розвитку з перших років життя.

/Files/images/IMG-b49c074e86d021520d74166fdbb058ba-V.jpg/Files/images/IMG-f33ce8f440c56172bdeff0b9b128682e-V.jpg